12 жовтня  Чернівці приймали перший тур чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга (ВЮБЛ) серед юнаків 2003 р.н.

Вихованці Чернівецької обласної ДСЮСШ (тренер Геннадій Водовоз) примали команду ДЮСШ №1 з м. Житомир. З перших хвилин обидві команди агресивно атакували кошик суперника та впевнено захищали власний. Так перший період закінчився з рахунком 24:24. У другому періоді боротьба продовжилась та закінчився з мінімальною перевагою господарів майданчику 48:46. Лише в кінці третього періоду чернівецьким баскетболістам вдалось відірватись від суперника – 71:63. У вирішальній десятихвилинці команда ЧОДЮСШ-CHE-BASKET зуміла втримати перевагу та перемогла з рахунком 97:90.

Наступний тур буковинські баскетболісти проведуть в м.Одесі 08-10 листопада 2019 р.

ЧОДЮСШ-CHE-BASKET: Нікіта Когут (27 очок, 20 підбирань), Валентин Ковтун (20 очок, 12 підбирань), Ростислав Писанчин (17 очок, 6 перехоплень), Іван Ігнатюк (12 очок, 15 підбирань), Олег Штефанчук (12 очок, 7 підбирань), Денис Камінський (6 очок), Валерій Чермак (3 очки). Тренер Геннадій Водовоз.

ДЮСШ №1 (Житомир): Олександр Солом’яний (26 очок), Максим Бояльський (24 очки, 8 перехоплень), Олег Пташник (16 очок, 14 підбирань), Володимир Печенюк (11 очок, 10 підбирань), Костянтин Гумінський (8 очок), Олександр Гордієнко (4 очки).