Спочатку на майданчик вийшли збірна Києва та команда «ДВУФК – СДЮСШОР №5» (Дніпро). Це був матч рівних суперниць, однак три чверті з чотирьох із перевагою в одне очко виграли баскетболістки збірної Києва, які і святкували перемогу – 45:42.

Найбільше очок переможницям принесли Анна Дзюнь (15) та Марія Бурлевич (10). У лавах дніпровської команди найрезультативніший гравець – Світлана Полянцева (20 очок+12 підбирань).

У іншій зустрічі зіграли  «СЗОШ №22 – StarLife» та «Венето – Черкаси». Нагадаємо, що саме ці колективи святкували перемогу першого дня змагань. Після двох чвертей перевага «Венето-Черкаси» складала усього два очка – 23:21, однак у третій чверті підопічні Руслана Чехімського зуміли вийти вперед – 38:34. А ось у четвертій чверті баскетболістки «Венето – Черкаси» спромоглися схилити шальки терезів на свій бік та здобули другу перемогу у фінальній частині змагань – 51:48. У команди-переможниці результативно зіграла Каріна Шевцова (23+13 підбирань), а у «СЗОШ №22 – StarLife» – Софія Кіріца (32+11 підбирань).

Результати матчів: 
28 травня
Збірна Києва – «Венето-Черкаси» – 42:47 (9:14, 12:8, 11:9, 10:16)

Збірна Києва: Марія Бурлевич (9), Євгенія Мальченко (3), Ганна Паламарчук, Анна Дзюнь (15), Анастасія Семенченко, Анастасія Боярчук, Вікторія Анісімова (11), Ніколь Подоляко, Вероніка Філозоф (2+16 підбирань), Іванна Пікуш (2), Маргарита Захарова, Тетяна Морванюк.

«Венето-Черкаси»: Юлія Власенко, Вікторія Євич, Ольга Бабак (2), Вероніка Гибало (2), Софія Жикуліна, Анастасія Левченко (5), Поліна Дружченко, Кіра Куроп’ятник (20), Каріна Шевцова (17+16 підбирань), Вероніка Золотоверха, Юлія Очеретяна.

«СЗОШ №22 – StarLife» – «ДВУФК – СДЮСШОР №5» – 54:49 (10:17, 10:13, 17:14, 17:5)

«СЗОШ №22 – StarLife»: Аліса Чухненко, Інна Юрценюк (2), Аріна Мостіпака (8), Анастасія Ніколайчук (5), Єлизавета Фіщук, Маргарита Пилипяк (8), Єлизавета Успенська (5), Олена Зуб, Юлія Тимчишин, Моніка Тимчишин, Софія Кіріца (25+15 підбирань), Юлія Горбишена.

«ДВУФК – СДЮСШОР №5»: Марія Макаревич (5), Єва Величко (6), Світлана Полянцева (10), Кіра Храпко (4), Олександра Ковтун (8), Даря Журавель, Маргарита Шабанова, Маргарита Морозова (12+13 підбирань), Вікторія Оніщенко (1), Анна Кучерова (2), Ангеліна Самарська (1), Марія Радович.

29 травня

Збірна Києва – «ДВУФК – СДЮСШОР №5» – 45:42 (6:6, 14:13, 17:16, 8:7) 

Збірна Києва: Марія Бурлевич (10), Євгенія Мальченко (7), Ганна Паламарчук (2), Софія Комарова, Анна Дзюнь (15), Іванна Пікуш (1), Анастасія Боярчук (2), Вікторія Анісімова (2), Ніколь Подоляко, Вероніка Філозоф (4+16 підбирань), Маргарита Захарова (2), Тетяна Морванюк.

«ДВУФК – СДЮСШОР №5»: Марія Макаревич (3), Єва Величко (6), Світлана Полянцева (20+12 підбирань), Кіра Храпко (4), Олександра Ковтун, Маргарита Шабанова, Маргарита Морозова (9), Вікторія Оніщенко, Олександра Коновалова, Анна Кучерова, Ангеліна Самарська.

 «СЗОШ №22 – StarLife» – «Венето-Черкаси» – 48:51 (9:8, 12:15, 17:11, 10:17)

«СЗОШ №22 – StarLife»: Аліса Чухненко, Інна Юрценюк, Аріна Мостіпака (4), Анастасія Ніколайчук, Єлизавета Фіщук, Маргарита Пилипяк (7), Єлизавета Успенська (2), Олена Зуб, Юлія Тимчишин, Моніка Тимчишин (3), Софія Кіріца (32+11 підбирань), Юлія Горбишена.

«Венето-Черкаси»: Юлія Власенко (5), Вікторія Євич, Ольга Бабак (1), Вероніка Гибало (6), Софія Жикуліна, Анастасія Левченко (6), Поліна Дружченко, Кіра Куроп’ятник (8+10 підбирань), Каріна Шевцова (23+13 підбирань), Вероніка Золотоверха (2), Юлія Очеретяна.

Турнірне становище: 
«Венето-Черкаси» – 4 (2)
«СЗОШ №22 – StarLife» – 3 (2)
Збірна Києва – 3 (2)
«ДВУФК – СДЮСШОР №5» – 2 (2)

30 травня 
09:30. «ДВУФК – СДЮСШОР №5» – «Венето-Черкаси»
11:30. Збірна Києва – «СЗОШ №22 – StarLife»
13:30. Нагородження