Команда дівчат “Ірбіс” (Водовоз Єлизавета, Кіріца Софія, Лівітчук Анастасія) у відбірковому етапі змагань в категорії U-15 поступились команді з м. Івано Франківська, виграючу на початку 5:1. Однак, це не завадило увійти у плейоф. У фінальній частині наша команда пощастило знову зутрітись з командою Франківська, в цій грі наші дівчата впевнено перемогли і здобули золоді медалі турніру.

В категорії U-14 серед юнаків м. Чернівці були представлені двома командами “ЧеБаскет” (Романчук Ілля, Чермак Валерій, Долінський Михайло, Гома Валентин) та “Старлайф” (Штефанчук Олег, Єрмуракі Костянтин, Мальгінов Микита) – всі вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ (тренер Г. Водовоз). По результатам змагань, команда “Старлайф” припинала участь в змаганнях на стадії 1/4. А ось команда “ЧеБаскет” виборола бронзові медалі турніру