Змагання відбувалися у чотирьох вікових групах: 2011-2012, 2009 – 2010, 2007-2008, 2005-2006 роки народження. Загалом у першості зіграли 23 команди.

Суддями змагань були Вячеслав Гавлюк, Руслан Чехімський, Микита Цуркан, Володимир Мизюк, Єлизавета Водовоз.

Організатором змагань став тренер Чернівецької ОДЮСШ Геннадій Водовоз. У проведенні першості посприяли директор ЗОШ №3 Світлана Мокрогуз, директор ЧОДЮСШ Віталій Литвинчук, а також Дмитро Тріфонов, Валентина Анісімова, Дмитро Іванущак, Ігор Кудрявцев.

Юнаки U10

Power – Пітони – 5:3

ПВУ – let’s go – 0:11

Power – let’s go – 2:4

ПВУ – Пітони – 3:8

Power – ПВУ – 5:4

Пітони – let’s go – 4:6

1. let’s go (Володимир Джос,  Нікіта Дробот, Арсеній Горечко, Ілля Фордук) – 6

2. Power (Ігнат Павленко, Павло Ігнатюк, Владислав Тимку, Віталій Хочь) – 5

3. Пітони (Леонід Адажій, Святослав Маковей, Іван Деревянко) – 4

4. ПВУ (Олександр Заєць, Данил Фортуна, Захар Підгорний, Макаренко) – 3

Юнаки U12

Підгрупа А

Агуша – Бук – Баскет – 7:0

Бук-Баскет – Golden Dank – 3:0

Golden Dank – Агуша – 0:5

1. Агуша (Кирил Фомін, Андрій Федюк, Ярослав Кочурка, Ілля Амарциту) – 4

2. Бук – Баскет (Артем Бурмістренко, Андрій Павлович, Віктор Кириляк) – 3

3. Golden Dank (Кирил Чаглей, Владислав Запоронюк, Станіслав Купець, Іван Цуркан) – 2

Підгрупа Б

Diamond Dank – ЧОДЮСШ – 27 – 3:0

Удача – Вареники з мясом – 3:0

Вареники з мясом – Diamond Dank – 0:5

ЧОДЮСШ – 27 – Удача – 1:2

Вареники з мясом – ЧОДЮСШ – 27 – 3:2

Diamond Dank – Удача – 0:1

1. Удача (Захар Ткачук, Максим Козуряк, Роман Коротницький, Роман Доскалюк) – 6

2. Diamond Dank (Роман Бак, Матвій Томчук, Пантелейчук) – 5

3. Вареники з мясом (Захар Ткачук, Костянтин Чермак, Олександр Андрухович, Лука Погодін) – 4

4. ЧОДЮСШ- 27 (Євген Достоєвський, Микита Татулич, Олександра Березченко)

Матч за 3-4 місце

Бук-Баскет – Diamond Dank – 3:2

Фінал

Агуша – Удача – 5:0

Юнаки U14

Растішка – Фіксіки – 7:3

Liga 14 – ЧОДЮСШ – 27 – 0:1

Фіксіки – Liga 14 – 5:1

ЧОДЮСШ – 27 – Растішка – 1:11

Фіксіки – ЧОДЮСШ – 27 – 7:2

Растішка – Liga 14 – 9:2

1. Растішка (Олег Осовський, Дмитро Прохоренко, Євген Казюк, Єгор Кудрявцев) – 6

2. Фіксіки (Максим Ястреб, Семен Гінінгер, Петро Лисак, Назар Зіньковський) – 5

3. ЧОДЮСШ – 27 (Олексій Авосилой, Андрій Захарчук, Дмитро Луцяк) – 4

4. Liga 14 (Сергій Вовк, Артем Філіт, Валентин Дарій) – 3

Юнаки U16

Підгрупа А

Фист – ЗОШ-2 – 12:3

Пабло – Роялті – 6:2

ЗОШ №3-2 – Пабло – 0:4

Роялті – Фист – 2:9

ЗОШ №3 – 2 – Роялті – 0:7

Фист – Пабло – 9:1

1. Фист (Микита Мальгінов, Валентин Гома, Максим Заремський, Олексій Мальгінов) – 6

2. Пабло (Д. Бабінський, О. Паращук, О. Данилюк) – 5

3. Роялті (О. Столяр, О. Урсуляк, Н. Горечко) – 4

4. ЗОШ №3 -2 (М. Стретович, В. Фарбатюк, О. Волощук) – 3

Підгрупа Б

Shooters – ЗОШ №3 – 1 – 11:2

Маршалс – Ліга 16 – 6:5

ЗОШ №3 – 1 – Маршалс – 2:11

Ліга 16 – Shooters – 1:11

ЗОШ №3 – 1 – Ліга 16 – 0:7

Shooters – Маршалс – 11:5

1. Shooters (Денис Камінський, Олег Штефанчук, Валерій Чермак, Андрій Гаврилюк) – 6

2. Маршалс (А. Бурак, А. Догозашвілі, І. Надкреничний) – 5

3. Ліга 16 (Олександр Пшеничка, Юрій Бондаренко, Максим Струц, Артемій Філіп) – 4

4. ЗОШ №3 – 1 (Нікіта Толмачов, Андрій Медвідь, Євген Федорюк) – 3

Гра за 3-4 місце

Пабло – Маршалс – 10:7

Фінал

Shooters – Фист – 11:5