Підопічні Геннадія Водовоза знову перемогли суперника – 88:75. На велику перерву гравці буковинської команди пішли з перевагою у два очка – 45:43.

А вже у третій та четвертій чвертях баскетболісти «CHE-BASKET» зуміли збільшити свою перевагу у рахункові.

Найбільше очок буковинській команді знову приніс Олександр Шашков – 33.

У першоліговому чемпіонаті України (група 3) «CHE-BASKET» посідає третю сходинку – 12 перемог, 10 поразок.

«CHE-BASKET» – «Тернопіль – 2 ЗУНУ» – 88:75 (20:18, 25:25, 18:15, 25:17)

Судді: Антон Іванина, Вадим Сірий.

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко, Микита Цуркан, Максим Нестеренко, Андрій Кобець (17+10 підбирань), Вадим Івонуц (8), Денис Камінський, Нікіта Когут (6), Олександр Шашков (33), Максим Воробйов (14+13 підбирань), Олег Штефанчук, Владислав Лисаненко (10), Олександр Радомський.

«Тернопіль – 2 ЗУНУ»: Валентин Співак (15+15 підбирань), Владислав Ніколайчук (10), Максим Рудченко, Єгор Казанін (2), Олег Драганчук (7), Богдан Баліцький (5), Володимир Рудченко (17), Владислав Рижов (5), Максим Лось (14).