30 січня підопічні Геннадія Водовоза протидіяли команді СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса).

У першій та другій чвертях гравці одеської команди створили комфортну для себе перевагу у рахункові – 49:28. Якщо говорити про другу половину зустрічі, то тут нічия – 28:28. А підсумковий рахунок гри – 77:56 на користь команди СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса).

Найрезультативнішим у складі буковинського колективу знову став Олег Штефанчук – 23 очка.

Результати і календар матчів:

29 січня

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) – «Черкаські Мавпи» (Черкаси) – 73:57

БК «Одеса» (Одеса) – МСДЮСШОР (Вінниця) – 110:39

«ЮДЮСШ – Хімік» (Южне) – «ЧОДЮСШ – «CHE-BASKET» (Чернівці) – 68:67 (19:18, 16:21, 16:11, 17:17)

«ЮДЮСШ – Хімік»: Мирослав Єременко (12), Вадим Бєлов, Олександр Яцків (14), Данило Кузнєцов, Олексій Чернецький (2), Єгор Гривняк, Андрій Ситар, Микита Яловенко (9), Ігор Кандиболоцький, Богдан Хрульов (6), Кирило Неамцу (25+30 підбирань), Іван Яковенко.

«ЧОДЮСШ – «CHE-BASKET»: Олег Штефанчук (33), Максим Заремський (9), Олексій Мальгінов, Денис Камінський (10), Андрій Гайдук (5), Микита Мальгінов (6+11 підбирань), Ілля Романчук, Валерій Чермак (2), Костянтин Єрмуракі, Андрій Гаврилюк, Валентин Гома (2), Станіслав Боднарук.

30 січня

«Черкаські Мавпи» (Черкаси) – БК «Одеса» (Одеса) – 75:110

МСДЮСШОР (Вінниця) – «ЮДЮСШ – Хімік» (Южне) – 64:103

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) – «ЧОДЮСШ – «CHE-BASKET» (Чернівці) – 77:56 (27:17, 22:11, 15:13, 13:15)

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.: Ярослав Іванов (13), Денис Сербул (6), Михайло Янковський, Михайло Кузнєцов, Данило Олійник (21), Данило Литвин (2), Михайло Журан (2), Михайло Рудик (5), Руслан Люшненко (4), Данило Рикунов (5), Ілля Євтушенко (9), Артем Бахмет (10).

«ЧОДЮСШ – «CHE-BASKET»: Олег Штефанчук (23), Максим Заремський, Олексій Мальгінов, Денис Камінський (11), Андрій Гайдук, Микита Мальгінов (2+10 підбирань), Ілля Романчук (3), Валерій Чермак (13), Костянтин Єрмуракі, Андрій Гаврилюк (2), Валентин Гома (2), Станіслав Боднарук.

31 січня

12:00. «ЮДЮСШ – Хімік» (Южне) – «Черкаські Мавпи» (Черкаси)

15:00. МСДЮСШОР (Вінниця) – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса)

18:00. «ЧОДЮСШ – «CHE-BASKET» (Чернівці) – БК «Одеса» (Одеса)