Зараз Василь перебуває у рідних Чернівцях. Ми скористалися нагодою поспілкуватися з гравцем.

Василю, як оцінюєш гру «Хмельницької Політехніки» у першому колі чемпіонату України ?

– Ми зіграли добре. Нам вдалося закріпитися на першому місці. Бачимо, що з кожною грою починаємо додавати. У нас налагоджується командна гра. Єдине, що ми пограли в одному матчі команді «Самбір – Львівська Політехніка». Зрештою, це дало нам змогу проаналізувати наші помилки. Ми зрозуміли те, у чому нам треба додавати. Нам необхідно підійти до другого кола та плей-офф в оптимальних кондиціях.

Цього сезону твоя команда двічі зіграла у чемпіонаті України з «CHE-BASKET». Які враження залишилися у тебе від гри чернівецької команди ?

– Враження хороші. У Чернівцях завжди приємно грати. Ми бачимо, що після матчів із нами «CHE-BASKET» підсилився новими гравцями. Друге коло буде не таке, як перше. Необхідно буде серйозніше розбирати суперника для того, щоби показати хорошу гру та перемогти.

Яке завдання вирішуватиме цього сезону «Хмельницька Політехніка» ?

– Наше завдання – виграти чемпіонат. Тому намагаємося максимально викладатися у грі та перемагати в усіх матчах.

– Чи є у тебе бажання у майбутньому знову виступати за чернівецьку команду ?

– Так. Завжди приємно грати за чернівецьку команду. Якщо побачу, що є можливість допомогти буковинському колективу, то у майбутньому з радістю грав би у Чернівцях.

– Твої побажання у Новорічні свята…

– Бажаю усім добре відпочити, набратися сил. Хочу побажати вболівальникам розпочати цей рік з новими цілями. Щоби у Новому році Ви отримали усе те, що Вам не вистачало у році минулому.