На Закарпатті зіграла команда ЧОДЮСШ (тренер – Геннадій Водовоз). Серед учасників також були представники Івано-Франківська, Львова, Одеси, Києва.

У своїй групі буковинська команда перемогла колективи «КІВС- Львів-2» (Львів) – 52:36, «Говерла – 07» (Івано-Франківськ) – 58:35 та «Говерла – 09» (Івано-Франківськ) – 63:21 та потрапила у півфінал. Цікаво, що у матчі з «Говерлою – 09» за чернівецький колектив грали баскетболісти 2008-2009 років народження. Наймолодший гравець ЧОДЮСШ Ярослав Кочурка у матчі зі своїми однолітками набрав 10 очок.

У півфінальній зустрічі буковинці перемогли команду 5T.E.A.M.(Київ) – 59:47. У іншому півфіналі «Говерла – 07» переграла «КІВС- Львів».

У матчі за третє місце 5T.E.A.M.(Київ) переміг «КІВС- Львів».

У фіналі підопічні Геннадія Водовоза переграли «Говерлу – 07» – 45:19.

За словами Геннадія Водовоза, вдало зіграли на турнірі баскетболісти ЧОДЮСШ Дмитро Прохоренко, Єгор Кудрявцев, Олег Осовський та Євген Казюк. Гру наших земляків відзначили також представники інших команд.

На Закарпатті також зіграла лідер команди дівчат ДЮСШ №1 (тренер – Руслан Чехімський) Софія Кіріца. Сподіваємося, що участь у цьому турнірі допоможе Софії у наступних матчах ВЮБЛ.

Переможний склад команди ЧОДЮСШ: Олександр Лазаренко, Олексій Карауш, Максим Ястреб, Назар Зіньковський, Софія Кіріца, Дмитро Прохоренко, Петро Лисак, Євген Казюк, Єгор Кудрявцев, Олег Осовський, Давид Білик, Ярослав Кочурка.