Так, президент обласної федерації Олександр Тюрін, коротко розповів про досягнення минулого сезону та здобутки буковинського баскетболу.

Основними здобутками федерація вважає бронзу команди СЗОШ №22 серед дівчат 2007 р.н., збільшення кількості команд, які приймають участь в чемпіонатах України.

В теперішньому сезоні у всеукраїнських змаганнях будуть приймати участь вже чотири юнацькі команди та доросла чоловіча команда.

Минулорічна команда “STARLIFE-Чернівці” в цьому сезоні буде виступати під назвою “CHE-BASKET”. Відповідне рішення про перейменування було прийняте керівництвом клубу.

Керівництво клубу вирішило змінити назву, та хотіли щоб клуб безпосередньо асоціювався з нашим гарним містом та прославляв його. Назва міста вже досить давно скорочується до “Че”, тож нова назва виникла сама собою та всім сподобалась.

В командні на сьогодні змінилась тільки назва, склад команди лишився майже тим самим, що був в минулому році.

Також у всеукраїнських змаганнях приймуть участь дві команди юнаків Чернівеьцкої обласної спортивної школи 2005 та 2003 років народження.

Серед команд дівчат в цьому сезоні будуть змагатися минулорічні бронзові призери – “СЗОШ №22 (2007 р.н.) та нова команда Мамаївської ОТГ БК “Кобри” (2006р.н.)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]