На засіданні виконкому Федерації баскетболу України було розглянуто звернення Чернівецької обласної федерації баскетболу стосовно звинувачень УСЛ 3х3 та Станіслава Світлицького на її адресу з приводу непроведення етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3.

Президент Чернівецької обласної федерації О. Тюрін зазначив, що дійсно було запропоновано провести турнір замість організаторів, але організувати його на хорошому рівні за 2 дні неможливо. Зі сторони федерації для проведення змагань були надані судді та судді-секретарі. Але основною проблемою бачить публікацію, яку виклав співробітник ФБУ С. Світлицький, зі слів організаторів, не поцікавившись справжньою причиною у Чернівецькій обласній федерації баскетболу. Олександр Тюрін вважає неприпустимим публікацію подібних звинувачень без всебічного розслідування ситуації.

У свою чергу, Станіслав Світлицький відповів що, дійсно вважає форму подання матеріалу занадто жорсткою, та зазначив, що це позиція тільки УСЛ 3х3 та його особисто, а публікація на ресурсах ФБУ «технічною помилкою».

Розглянувши всі доводи сторін конфлікту, Виконком ФБУ доручив комісії з етики розглянути дії генерального менеджера С. Світлицького та винести свій висновок.

У свою чергу генеральний секретар ФБУ В. Драбіковський зазначив, що Федерація баскетболу України не поділяє позицію УСЛ 3х3 та Станіслава Світлицького та вважає, що за останні роки в Чернівецькій області з’явилась команда Першої ліги чоловіків, збільшилась кількість юнацьких команд, що говорить про ріст популярності баскетболу в регіоні та правильний підхід керівництва регіональної федерації.

Нагадуємо, що на 07.07.2019 був запланований етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 в м. Чернівцях «BC STRIBA CUP», від проведення якого відмовились організатори, та звинуватили у цьому Чернівецьку обласну федерацію баскетболу, про зо на ресурсах ФБУ з’явилась публікація із жорсткими звинуваченнями. На що, президент Чернівецької обласної федерації відреагував відкритим листом з прохання розглянути на виконкомі ФБУ цей інцидент.

за матеріалами ФБУ