Юнаки та дівчата за 10 днів працювали на різних тренувальних базах, де вдосконалювали навички кидка, захісних переміщень, передач також, функціональну та силову підготовку. Збори були в першу чергу направлені на вдосконалення індивідуальних якостей гравців.

День в дітей розпочинався з пробіжки та зарядки, потім сніданок та перше тренування. Після ситного обіду діти відпочивають та йдуть на друге тренування, згодом вечеря і вільний час. Чи не щодня тренери влаштовують для дітей насичене дозвілля з іграми, конкурсами, дискотекою тощо. За підсумками занять у таборі всі його учасники отримали подарунки та сувеніри від БК Рівне, а також індивідуальні призи у різних номінаціях, які встановлювали тренери.

Увесь процес відбувався під особистим контролем президента БК Рівне Сергія Ліщука, який брав активну участь у таборі в тому числі і як тренер. Також з дітьми займалися тренери жіночої команди Валерій Жартун та Сергій Черненков, а їм допомагали гравці БК Рівне Олександр Шепелев, Влада Кіба. Також в якості тренера в таборі працював і тренер збірної команди області Генадій Водовоз, який поділився своїм досвідом.

Сподіваємось, що отримані навики від провідних тренерів України допопможуть в новому баскетбольному сезоні гідно виступити нашим командам.