На протязі останніх років постійні партнери Чернівецької федерації баскетболу вже стали її справжніми друзями.

На закритті сезону 2018-2019 федерація відзначила кращих друзів-партнерів, які повірили та підтримали ідеї та вектор розвитку баскетболу в області. Це люди, які дбають та підтримують дітей – майбутнє нашої країни.

Одним з таких спражніх меценатів є Василь Зазуляк ( Будівельна компанія “ВОДОГРАЙ”), який, не афішуючи себе, протягом цього сезону підтримував дитячі та дорослу команди на виступах у чемпіонатах України. Дуже скромна та порядна людина, яка завжди відкрита, може почути, допомогти та порадити.

Також не можливо лишити без уваги постійних партнерів федерації – керівників компанії “Старлайф 1” Івана Українцева та Дениса Бродягіна, які повірили та підтримали перехід на більш професійний рівень дорослий баскетбол. Створивши команду БК “STARLIFE-Чернівці”, яка є на сьогодні метою для багатьох дітей, які займаються баскетболом.

На жаль, в наших реаліях сьогодні не можливо якісно розвивати спорт без підтримки спонсорів, але  нам вдалось в цьому сезоні об’єднати підтримку наших спонсорів та допомогу виконавчих органів влади.

За підтримки в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, управління молоді та спорту вдалось  закупити та встановити баскетбольні конструкції в Чернівецькій обласній ДЮСШ.

Великим досягнення цього сезону було проведення фіналу чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд – Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед дівчат 2007 р.н., де наша командна посіла 3 місце.

До організації та проведення цього заходу федерації долучився технічний партенр інтернет-компанія “ОПЕНСВІТ” (директор Волошинюк Тетяна), інформаційний партнер портал “ЧернівціСпорт”, подарунками всім учасникам змагань забезпечив супермаркет “ТАЙСТРА” (Лозовська Катерина).

Чернівецька обласна федерація баскетболу нагородила подяками всіх партнерів і ми впевненні, що разом сможемо досягти великих результатів, збільшити кількість дітей в секціях баскетболу – самої видовищної гри.

We Love This Game !