Відкритий лист
Шановна баскетбольна родина!
 
З метою захисту іміджу Чернівецька Обласна Федерація Баскетболу, на звинувачення зі сторони Департаменту баскетболу 3х3 Федерації баскетболу України стосовно етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3, який мав бути проведений в м.Чернівцях 07.07.2019 року, відкрито заявляю позицію Чернівецької обласної федерації баскетболу.
 
1. Прошу Генерального менеджера Станислав Светлицкий (Stanislav Svetlitskiy), особисто, надати докази саботажу нашою федерацією проведення цих змагань та що «…зробила все можливе» федерація, щоб ці змагання не відбулися.
2. Опублікувати текст, де, цитата: «…Керівництво Чернівецької федерації відкритим текстом заявило, що не зацікавлені у проведенні даного заходу»
3. Стосовно організації даного заходу. До ЧОФБ звернувся керівник БК «СТРІБА» 04.07.19 року з проханням провести захід замість нього, у зв’язку з тим, що він знаходиться закордоном. На що, я особисто, повідомив, що в такі короткі строки це не можливо, так як ми цей захід не планували. Окремо додам, що даний організатор змагань з баскетболу 3х3 протягом декількох років ПОСТІЙНО, САМОСТІЙНО проводив змагання.
4. 05.07.19 о 17:40 відбулась чергова розмова з приводу даних змагань, під час якої організатор попросив допомогти суддями та секретарями для проведення турніру 07.07.19. Я особисто надав відповідь, що судді та секретарі БУДУТЬ.
5. По моїй інформації, організатор звернувся до організації-власника майданчику з проханням надати майданчик для проведення змагань, на що отримав відповідь про необхідність оформлення прохання відповідним листом та погодження з вищим керівництвом. Так як, це був вечір п’ятниці, це не можливо було вже зробити!
6. Генеральний менеджер Департаменту баскетболу 3х3 ФБУ, Станислав Светлицкий (Stanislav Svetlitskiy) перед тим як викладати неправдиві факти мав би зателефонувати мені, як керівнику федерації і дізнатись всі обставини. Натомість, з особистої ініціативи він вирішує викласти в публічну площину пост із гучними звинуваченнями. ВИМАГАЮ ПУБЛІЧНИХ ВИБАЧЕНЬ перед Чернівецькою обласної федерацією баскетболу!!!
 
Виходячи з викладеного, звертаюсь до ФБУ – Федерація баскетболу України з проханням на наступному засіданні Виконавчого комітету ФБУ розглянути дії Департаменту баскетболу 3х3 ФБУ в особі Светлицького, які нанесли суттєві збитки іміджу Чернівецькій обласній федерації баскетболу, та мені особисто, як керівнику даної організації та запросити мене на засідання.
Владимир Драбиковский
 
Президент ЧОФБ О.Тюрін
 
Чернівецька обласна федерація баскетболу та я особисто відкриті для діалогу та готові надати коментарі з будь-яких питань.