Захід відбувається за сприяння Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи, Чернівецького національного університету, Чернівецької обласної федерації баскетболу та БК «StarLife-Чернівці».

Подібний захід проводиться у Чернівцях вдруге. У перспективі планується проведення зимового табору.

Як повідомив організатор баскетбольного табору Геннадій Водовоз, на майданчику займатимуться діти з Чернівецької ОДЮСШ , БК «StarLife-Чернівці», а також Новоселицької та Сторожинецької ДЮСШ.

Заняття проводитимуть буковинські тренери Геннадій Водовоз, Валентина Анісімова.

Перші заняття відбулися 10 червня. У відкритті табору взяв участь вихованець буковинського баскетболу (тренери – Юрій Барабанов, Валентина Анісімова, Геннадій Водовоз) Артур Фреш-Стаханов. Нагадаємо, що раніше Артур грав під керівництвом Геннадія Водовоза за чернівецьку команду «StarLife – 2», а тепер захищає кольори колективу вищої ліги «Хімік – 2» (Южне) та юніорську збірну України U18.

Мета проведення табору – вдосконалення майстерності наших баскетболістів, а також робота з найближчим резервом (гравці 2008-2012 роки народження).

У рамках табору відбудуться турніри 3х3 та 5х5. Планується і проведення щорічного баскетбольного турніру пам’яті учасника АТО Олександра Петращука. Не виключено, що у Чернівці прибуде чоловіча збірна України (U14), з якою працюють Дмитро Коломійченко та Олександр Мунтян. З 17 червня українська збірна перебкаати на зборах у Івано-Франківську.

Відбуватиметься робота із молодими баскетбольними суддями. Запланована також участь у таборі відомих буковинських представників інших видів спорту.