Буковинська команда «СЗОШ №22-StarLife» здобула бронзові нагороди. «ЧернівціСпорт» поспілкувався з наставником буковинського колективу Русланом Чехімським.

– Руслане Володимировичу, яким був сезон для Вашої команди ? 

– Сезон був  дуже важким. Було багато ігор, змагань. Враховуючи те, що грати у баскетбол ми розпочали лише минулого року, то це було велике навантаження на дітей. Однак нам більше вдалося, аніж навпаки. Сезоном задоволений. Зрозуміло, що є помилки. Будемо над ними працювати.

– Чернівецька команда зіграла у ВЮБЛ – 2018/19 аж 25 матчів… 

– 20 перемог і 5 поразок – чудовий для нас результат. Я дякую всім тим, хто долучився до підготовки фінальної частини. Дякую також друзям-колегам, які допомагали у тренувальному процесі. Це нам дуже допомогло. Зокрема, додало нам впевненості.

– Чи могла команда «СЗОШ №22-StarLife» піднятися у фіналі ВЮБЛ вище третього місця ? 

– Ми дуже хвилювалися. Наша команда грала з цими колективами впродовж сезону. Ми знали те, як проти них грати, однак надмірне хвилювання у деяких моментах не дозволило показати увесь потенціал.

– Коли розпочнеться підготовка команди до наступного сезону ?

– Ми вже розпочинаємо підготовку до наступного сезону. Чекати немає коли. Попереду – літо. Треба закладати фундамент фізичної та тактичної підготовки. Думаю, що дівчата проаналізують усі помилки. У нас є час їх виправити.