У турнірі взяли участь гравці 2002 року народження, які представляли Чернівці, Калуш (Івано-Франківська область), Кам’янець-Подільський (Хмельницька область). Змагання проводилися Чернівецькою обласною федерацією баскетболу за підтримки Чернівецької ОДА.

Першого ігрового дня колектив «ЧОДЮСШ-StarLife» (тренер – Геннадій Водовоз) перемогла збірну команду ЧНУ (представник – Вадим Мужичок) – 103:85. Впродовж трьох четвертей гравці «ЧОДЮСШ-StarLife» збільшували свою перевагу у рахункові. Лише четверта чверть завершилася з нічийним результатом 20:20.

Цікавим був матч між командами  «Калуш-Баскет-Захід» та ДЮСШ (Кам’янець-Подільський). На велику перерву колективи пішли з рахунком 37:34 на користь представників Хмельницької області. Зрештою, переможця цієї зустрічі визначав овертайм, де з перевагою в одне очко перемогли баскетболісти з Івано-Франківської області – 11:10.

3 березня відбулися матч за третю сходинку та фінал. Збірна команда ЧНУ перемогла ДЮСШ (Кам’янець-Подільський) – 102:53. Зазначимо, що збірна команда ЧНУ грала поза конкурсом. Як наслідок, нагороди за третю сходинку вручили ДЮСШ (Кам’янець-Подільський). А представники ЧНУ готуються до ігор Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. Підопічні Вадима Мужичка виступатимуть у дивізіоні «Захід» разом із баскетболістами Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Тернопільської та Рівненської областей. Буковинські студенти – баскетболісти з 6 по 10 березня в Івано-Франківську. Тому цей турнір став для них непоганою підготовкою до матчів Студентської баскетбольної ліги.

У фіналі «ЧОДЮСШ-StarLife» переміг «Калуш-Баскет-Захід» – 99:84. Особливо вдало підопічні Геннадія Водовоза діяли у третій чверті – 38:18. Найбільше очок переможцям принесли Ілля Камбур (27), Альберт Білоусов (23), Нікіта Когут (18) та Ростислав Писанчин (16).