Збір відбувався у МТА (Київ).

Наша землячка поділилася враженнями від тренувань у столиці України.

– Які враження залишилися від зборів ?

– На зборах було 16 баскетболісток. Згодом дві дівчини поїхали. З нами працювали хороші тренери – Срджан Радулович, Олександра Радулович (Горбунова) та Юлія Старих. Були цікаві тренування. Збір пройшов дуже класно.

– У тренувальному процесі юніорської жіночої збірної України U18 брав участь Срджан Радулович. Цей фахівець зараз очолює жіночу збірну України. Чим запам’ятався цей тренер ?

– Його трохи важко розуміти, бо він говорить українською у перемішку з сербською мовою. Зрештою, Радулович – дуже сильний тренер. Він дуже багато допомагав у технічному плані. Якщо щось не виходило, то він постійно давав слушні поради. Радулович допомагав на тренуваннях своїй дружині у тренувальному процесі. У Олександри Радулович – це перший подібний тренерський досвід.

– Які плани юніорської жіночої збірної України U18 ?

– Планується провести зимовий збір. А після цього буде літній збір напередодні чемпіонату Європи.

– У якій команді плануєш виступати наступного сезону ?

– Я залишаю команду «Хмельницька Політехніка». Зараз є запрошення з інших колективів. Найближчим часом планую поїхати на перегляд. Нещодавно також проходила збори із батьком Геннадієм Водовозом у Репужинцях. З новою командою визначатимуся вже напередодні старту нового сезону.