Минулого сезону Артур дебютував у команді Суперліги «Хімік» (Южне). Наш земляк пригадав минулий сезон та поділився планами на майбутнє.

– Артуре, минулого сезону ти дебютував у команді Суперліги «Хімік» (Южне). Які враження від дебюту ?

– Враження дуже приємні. Пограти у команді Суперліги – це чудово. Водночас – це велике напруження. Я до цього ніколи не грав у такому колективі.

– Ти також захищаєш кольори команди «Хімік – 2» (Южне). Що можеш сказати про минулий сезон ?

– Вважаю, що пів сезону я грав добре. Намагався максимально бути корисним команді у ті хвилини, коли мене випускали на майданчик. На жаль, через карантин усе завершилося. До того ж я отримав невелику травму. Тому ненадовго вибув. Сподіваюся, що наступного сезону усе складеться набагато краще.

– Як проходило твоє відновлення після травми ?

– Мені зробили операцію. Я приїхав до Южного. Ходив до залу – відновлював ногу. Зараз усе гаразд.

Артур Фреш – Стаханов зі своїм тренером Геннадієм Водовозом та перспективним буковинським баскетболістом Нікітою Когутом.

– Які у тебе плани на наступний сезон ?

– Наступного сезону я також гратиму за «Хімік». Ця команда мені дуже подобається. Хочу допомогти їй досягати максимальних результатів.

– Ти маєш досвід виступів за юніорську збірну України U18. Переконаний, що у тебе є бажання знову отримати можливість зіграти за українську збірну…

– Через карантин збірна відмінилася. Цього року я, ймовірно, до української збірної би і не потрапив, бо зазнав травми. А наступного року я робитиму все для того, щоби грати за збірну.

– Твої побажання буковинським баскетболістам…

– Показувати максимальні результати та ходити на тренування до Геннадія Водовоза. Це обов’язково принесе Вам успіх.